Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20762
Stary 05.06.2019, 15:48
Niech sobie jeszcze ta "bezcenna" ziemia trochę poleży. Tak jak leży bezużytecznie od 2006 roku. W końcu minie 99 lat użytkowania wieczystego i wróci do miasta. Chyba że wcześniej zdążą zbankrutować i SA, i TS.
Odpowiedz cytując