Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20761
Stary 05.06.2019, 15:41
Dług narasta, odsetki te sprawy. Za niedługo nawet kasy za grunty nie starczy żeby to opłacić. Dlatego trzeba sprzedać tereny i wyzerować przez to dług. Będziemy na zero i wtedy inwestorzy nie będą się bali zainwestować pieniądze. Ze sprzedaży karnetów, pomocy od miasta to my dalej będziemy trwać w tym smrodzie.
Odpowiedz cytując