Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20760
Stary 05.06.2019, 15:12
Tak, jak Wisła sprzeda swoje tereny, to wtedy dopiero wykorzystamy swój potencjał! Już to widzę. Zbudujemy boiska, hale i hotele... tylko gdzie, skoro nie będzie już terenów?

Ratowanie piłkarskiej spółki kosztem bezcennych gruntów, to jest szczyt krótkowzroczności.

Natomiast oskarżanie TSu za działalność ludzi jak Sarapata i reszta, to albo zwykła głupota, albo zła wola.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 05.06.2019 o godz. 15:17.
Odpowiedz cytując