|
Tak, jak Wisła sprzeda swoje tereny, to wtedy dopiero wykorzystamy swój potencjał! Już to widzę. Zbudujemy boiska, hale i hotele... tylko gdzie, skoro nie będzie już terenów?
Ratowanie piłkarskiej spółki kosztem bezcennych gruntów, to jest szczyt krótkowzroczności.
Natomiast oskarżanie TSu za działalność ludzi jak Sarapata i reszta, to albo zwykła głupota, albo zła wola.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 05.06.2019 o godz. 15:17.
|