Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20759
Stary 05.06.2019, 15:10
A może zacznijmy temat zadośćuczynienia jakie TS powinien wypłacić piłkarskiej spółce za to złodziejstwo, które odbywało się w latach 16-18 i przez to są obecne problemy.

Sytuacja, którą zastali Królewski z ekipą była kilka razy gorsza niż tą, którą zastała S. vel C.

Dzisiaj już widzimy jaka jest narracja, ale to wynika z faktu, że ich znajomi rządzili w latach 16-18, to ich nie można krytykować, a to ich rządy spowodowały obecną sytuację oraz zniszczenie klubu pod względem finansowym i wizerunkowym (rządy gangsterów, itp.) i tu trzeba wielu lat, aby wizerunek Wisły odbudować, a dalej ta blokada jest.

O tych gruntach, które od lat stoją bezużyteczne jest ciągły płacz - ,,święta ziemia TS-u".

Zamiast te tereny zagospodarować, mieć jakiś pomysł, to istnieje tylko chęć nic nie robienia i to za wszelką cenę.

Finał tego wszystkiego jest taki, że Wisła nie wykorzystuje swojego potencjału mimo iż ma realne możliwości na znaczącą poprawę sytuacji.

Piłkarska spółka powinna zarabiać na tych terenach i to byłoby rekompensatą za straty jakie wyrządził TS. To powinien być plan TS-u na wyjście z kryzysu, ale lepiej od lat nic nie robić, bo ,,święta ziemia jest nie do ruszenia".

TS od kilkudziesięciu lat marnieje, infrastruktura woła o pomstę do nieba - to efekt wieloletnich zaniedbań Mikołajewicza i to też stanowiło blokadę za czasów świetności Cupiała - miasto i Cupiał mieli wszystko zrobić, a TS tylko się podpisać i w konsekwencji mieli stać się bohaterami.

Od lat TS jest kulą u nogi i przeszkodą w rozwoju piłkarskiej spółki.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 05.06.2019 o godz. 15:15.
Odpowiedz cytując