Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20758
Stary 05.06.2019, 14:45
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...rkZhJSkcfLmyx8

No proszę jak zmienia się narracja.

Jak będą próbowali te grunty sprzedać, żeby ratować ekstraklasę dla sekcji piłki (nie mylić z ratowaniem całej Wisły), to mam nadzieję, że wywieziemy wszystkich zainteresowanych takim załatwieniem sprawy na taczkach w ....u.
Grunty moga sprzedac tylko i wylacznie jak pojawi sie master plan dla rozwoju klubu tj. Poprawa infrastruktury sportowej + inwestycja + zarabianie. Inna opcja szubienica
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując