wściekłe pięści węża napisał(a):

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...rkZhJSkcfLmyx8
No proszę jak zmienia się narracja.
Jak będą próbowali te grunty sprzedać, żeby ratować ekstraklasę dla sekcji piłki (nie mylić z ratowaniem całej Wisły), to mam nadzieję, że wywieziemy wszystkich zainteresowanych takim załatwieniem sprawy na taczkach w ....u.
|
Grunty moga sprzedac tylko i wylacznie jak pojawi sie master plan dla rozwoju klubu tj. Poprawa infrastruktury sportowej + inwestycja + zarabianie. Inna opcja szubienica