Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20749
Stary 04.06.2019, 22:48
Czy to nie jest moment, kiedy warto się zebrać i iść pod magistrat? Imho należy jak najbardziej nagłaśniać temat stadionu-bubla, umywania rąk przez miasto i braku chęci porozumienia. Jeśli udałoby się przebić sprawę do szerszej niż kibicowska publiki, może więcej radnych zdecydowałoby się nas poprzeć.
Odpowiedz cytując