|
Czy to nie jest moment, kiedy warto się zebrać i iść pod magistrat? Imho należy jak najbardziej nagłaśniać temat stadionu-bubla, umywania rąk przez miasto i braku chęci porozumienia. Jeśli udałoby się przebić sprawę do szerszej niż kibicowska publiki, może więcej radnych zdecydowałoby się nas poprzeć.
|