regan napisał(a):

Jak ja czytam, że mamy 80 mln długu jak powszechnie wiadomo, że mamy 35, to przestaje czytać te bzdury.
|
Dług na papierze, a egzekwowany to dwie różne sprawy. Póki nikt się nie zajmie wyczyszczeniem tych "cyferek" tak cały czas będzie się mówiło o 80 milionach. I weź wytłumacz tu zagranicznym inwestorom tajniki polskiej myśli przedsiębiorczości. Wisła nie ma czystych papierów i też na pewno dlatego nikt się nie pali by nas kupić.