Karherop napisał(a):

https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14169797
Wyciekły szczegóły propozycji dla miasta.
Szczerze mówiąc, wg mnie są bardzo konkretne i jeśli tym razem sprawa nie ruszy ani o krok do przodu to nie można nazwać tego inaczej niż złą wolą i celowym działaniem.
Wisła jest związana z miastem poniekąd na całe życie i Miasto w końcu musi oprzytomnieć, że póki nie wygrzebiemy się z długów to naprawdę możemy upaść.
|
Jak ja czytam, że mamy 80 mln długu jak powszechnie wiadomo, że mamy 35, to przestaje czytać te bzdury.
