wściekłe pięści węża napisał(a):

Tylko, że "miastu" (czyli radnym i prezydentowi) to wisi, bo im zależy na innych rzeczach niż dobro miasta, największego klubu regionu i obywateli.
...
|
I tak i nie.
Wisi, bo wybory już się odbyły. Ale z drugiej strony jest to koszt dla miasta i raczej nikt poza Wisłą go nie zapłaci.
Zaś wyburzenie stadionu będzie jednak wizerunkowym problemem, którego w Krakowie tak szybko nie zapomną.