Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
26145
03.06.2019, 07:40
Nie przesadzajcie z tym Lisem, parę meczy nam wybronił, ma dobry refleks aczkolwiek ma duże problemy z podstawowymi rzeczami jak łapanie piłek czy wyprowadzanie. Ale do Pawełka i huguesa mu trochę brakuje jeszcze
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou