Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37034
Stary 02.06.2019, 21:38
Po wyborach bez zmian.

"Z reguły ludzie mają dosyć rządu i głosują na opozycję, u nas mają dosyć opozycji i głosują na rząd" - cytat


Miałem nadzieję że wejdzie ktoś od Kukiza. Dziwi wysoki wynik lewicy - w sensie całej opozycji bo skumanie się z SLD świadczy tylko o jednym.
Jak Róża von Panzerfaust, która głosuje za ukaraniem własnego kraju wygrywa w Krakowie to aż mnie trzepie skąd tyle idiotów dookoła.

W sumie jesienne wyniki nie są do końca pewne ale chyba niespodzianki nie będzie.:
- Jak się Grzesiu skuma z SLD to już w ogóle popłynie, jest frakcja która mu nie daruje dogadania się z komuchami
- Wiosna zniknie do końca wakacji bo chodziło tylko o stołki w Brukseli.
- PSL jak wystartuje z PO to też zniknie ze sceny już na dobre, lepiej by już dla nich było startować osobno i nie wejść
- A sama Platforma chce się dogadać z bankrutami z Nowoczesnej czyli tonący brzytwy się chwyta.

I osobiście dalej liczę na Kukiza bo kadry mają ok.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE