Ogryzek napisał(a):

|
Michał który do nas dołączył jest zdaje się jest tylko skrzydłowym. Napastnikiem jest Mateusz z Piasta.
|
A przypadkiem nie srodkowym pomocnikiem ? Tak czy owak obydwoje u Nas by pograli , oczywiscie wykluczajac kontuzje , ale to nie zmienia faktu ze brakuje nam bramkarza , prawdziwego def pomocnika i prawdziwego napadziora ( ale nie bedziemy mieli takiego bo jest za duzo zawodnikow przypominajacych napastnika)