Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22204
Stary 01.06.2019, 22:09
ślimak napisał(a):Wyświetl post
Natomiast przyjęcie piłki na poziomie Bogusia.
No właśnie o to przyjęcie i odegranie "z klepki" (a właściwie jego brak) mi chodzi. To bardzo ogranicza grę ofensywną i chyba Krzychu tego nie przeskoczy.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Książę Palownik : 01.06.2019 o godz. 22:09.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując