brylant17 napisał(a):

Górna czy dolna ? Może mistrzostwo
|
Tak... obrona mistrzostwa grupy B ; - )
Nota bene w tym sezonie będzie łatwiej spaść. Gdyby zasady były podobne teraz, to spadłby Płock z 41 punktami. Oczywiście możemy też odpalić jak Piast - to tylko polska liga.