|
Panowie - już nie przesadzajcie z tym Popoviciem. Fajny chłopak, życzę mu jak najlepiej i w Rosji i w reprezentacji Słowenii ale nie dorabiajcie mitologii do jego umiejętności. To zawodnik, który nie przeskoczy pewnego poziomu - jak widać po jego dotychczasowej karierze.
|