Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14119
Stary 31.05.2019, 13:33
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Może niekoniecznie przeciętniakiem, bo jednak to czołówka na jego pozycji. Nie zmienia to faktu, że ani on ani Popović raczej w niczym nie zjadają Vukana czy Bashy więc bądźmy poważni.
Przede wszystkim, porównania ligi rosyjskiej z półamatorską ligą Polską są śmieszne.
Ani Basha, ani Savicevic nigdy nie grali na takim poziomie.

Niektórym oglądanie ekstraklasy zaburza świadomość jej prawdziwego poziomu. W lipcu znowu czołówka polskiej ligi dostanie oklep od Bośniaków czy Azerów. To że u nas jeden czy drugi piłkarz "wymiata' to jeszcze nic nie znaczy.

Liga rosyjska jest w tej chwili w rankingu uefa 6 ligą europejską.
Polska... 25. i za rok zlecimy pod miejsce 30.

To że u nas 3 lata temu Popović wypadł z obiegu to nie znaczy, że stał w miejscu ze swoim rozwojem piłkarskim. W poprzednim sezonie na zapleczu Rosyjskiej ekstraklasy zaliczył 10 goli i 6 asyst. W tym już tak pięknie nie było ale minuty się zgadzały.

7 drużyna ligi rosyjskiej to u nas by spacerkiem zdobyła MP.

I tak tak, Gol, Popović słabi

szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale może jednak zjadają Basze i Vukana.
Karheropa post jasno dał przekaz, że wie on wiecej od Nas wiec zaraz wyłoży piąte przez dziesiąte i dowiemy sie na ilu różnych pozycjach występował Denis w tym sezonie, no i najwazniejsze, przedstawi czym to Popo zjada naszych graczy
Zakładam tez, ze ma racje, w koncu ktoś kto oglada cały mecz wie o wiele więcej niż ten który tylko sprawdza flashscora.
Wydałeś już werdykt, więc nawet nie mam z czym się kłócić
Ostatnio edytowane przez Karherop : 31.05.2019 o godz. 13:36.
Odpowiedz cytując