ale może jednak zjadają Basze i Vukana.
Karheropa post jasno dał przekaz, że wie on wiecej od Nas wiec zaraz wyłoży piąte przez dziesiąte i dowiemy sie na ilu różnych pozycjach występował Denis w tym sezonie, no i najwazniejsze, przedstawi czym to Popo zjada naszych graczy

Zakładam tez, ze ma racje, w koncu ktoś kto oglada cały mecz wie o wiele więcej niż ten który tylko sprawdza flashscora.