|
Nawet jeśli Lis nie pogra to i tak jego wartość wzrosła przez samo powołanie. A że ma bardzo dobrą agencję menagerską po cichu liczę, że w lecie może trafić do nas jakaś oferta za niego. Nie można zresztą ukrywać, że jego transfer od samego początku był nastawiony na "szybkie" spieniężenie. Stąd też mocne postawienie na niego w poprzednim sezonie.
|