MB1906 napisał(a):

To jest raczej, Kolar, Drzazga(?), Buksa, Balicki Brozek(?).
Rozbijajca:
Drzazga - kontrakt do 30.06.2019.
Buksa - 16 latek.
Balicki - nie wiadomo co gość potrafi.
Brozek - kontrakt do 30.06.2019, od kontuzji do kontuzji, wiek.
A jeszcze ktoś musi grac w rezerwach.
Czyli na te chwile mamy 1 napastnika do 11. 2 którzy mogą wskoczyć ale raczej na zmiennikow.
|
Ok nawet nie licząc Brożka to mamy (zakładając przedłużenie Drzazgi) 3 napastników na seniorskich kontraktach i do tego Balaniuk, jeśli wróci z wypożyczenia. Naprawdę uważasz że nasz stać na kolejnego? Mierzmy siły na zamiary.
Jak Balicki nic nie potrafi to podziękujmy mu w lecie i wtedy kolejny za niego. U nas nikogo nie możemy trzymać "na sztukę"....
Tak tylko przypomnę, że rok temu mieliśmy Ondraska który łapał kontuzje jak przedszkolak grypę, Kolara po kontuzji i Brożka po kontuzji. I nikogo więcej. Daliśmy radę.
Mamy najskuteczniejszą ofensywę w ekstraklasie, a na dobrą sprawę odszedł z niej póki co tylko Peszko. Bardziej bym poszedł w kierunku uzupełnień w linii pomocy niżeli ataku.
A w rezerwach to może grać Kasia, Wydra, może wróci Wyjadłowski, albo od biedy nawet Śliwa