|
To jest raczej, Kolar, Drzazga(?), Buksa, Balicki Brozek(?).
Rozbijajca:
Drzazga - kontrakt do 30.06.2019.
Buksa - 16 latek.
Balicki - nie wiadomo co gość potrafi.
Brozek - kontrakt do 30.06.2019, od kontuzji do kontuzji, wiek.
A jeszcze ktoś musi grac w rezerwach.
Czyli na te chwile mamy 1 napastnika do 11. 2 którzy mogą wskoczyć ale raczej na zmiennikow.
|