krysztal napisał(a):

|
Fajnie Malk że podparłeś się wątpliwościami NIK.Tylko co z tego dalej wyszło?Pomruczeli pomruczeli i nikomu włos a głowy nie spadł.Mieli wątpliwości budziło to zastrzeżenia ale nic poza tym.Chyba że masz wiedzę że ktoś za to beknoł
|
Dokładnie a kaska dla GKS, jak leciała od miasta tak dalej leci, w tym roku "marniutkie" 10 mln PLN.
Urząd Miasta Katowice ogłosił wyniki konkursu ofert na realizację zadania publicznego "Organizacja uprawiania sportu" w 2019 roku. Najwięcej dostał GKS Katowice.
Dotację z miasta otrzymało 18 z 20 podmiotów, które wnioskowały w sumie o kwotę 22.995.469,36 zł. Pula pieniędzy przyznanych to 16.800.000,00 zł. Najwięcej dostała GieKSa (piłkarze, piłkarki i siatkarze) - 10,7 mln zł.