Konrad Cracovia napisał(a):

Przepraszam bardzo Panie Jadczak, a czy Pan jest per Ty z Profesorem Filipiakiem?
Rozumiem, ze brakło Panu argumentów i zaczyna Pan obrażać. Typowe dla wislackiego dziennikarza. Co dalej? blokowanie kibiców Cracovii?
|
o Szymona na "wiślackiego dziennikarza" awansował
