Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14111
Stary 30.05.2019, 11:50
ale dobrze ze sie dostał , czy dobrze że z KE , czy dobrze że wroci jako komentator ?

bo jeśli pkt 2 to forum nie jest miejsce na takie dyskusje a przynajmniej nie ten dzial
Odpowiedz cytując