|
czytajac wywiad z Obidzinskim , naszla mnie taka refleksja , z samego wyjajmu skyboxow , zwraca nam sie koszt najmu stadionu ( a gdzie jeszcze karnety, bilety, catering , pamiatki )
skad taka narracja , ze nas na ten stadion nie stać itp
rozumiem oczywiscie ze powyzsze wplywy poszły na inne cele , ale mimo wszystko stadion na siebie zarabia , no chyba ze sa znowu jakiues ukryte dane o ktorych niekt nie wie
|