Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20729
Stary 30.05.2019, 11:39
czytajac wywiad z Obidzinskim , naszla mnie taka refleksja , z samego wyjajmu skyboxow , zwraca nam sie koszt najmu stadionu ( a gdzie jeszcze karnety, bilety, catering , pamiatki )

skad taka narracja , ze nas na ten stadion nie stać itp

rozumiem oczywiscie ze powyzsze wplywy poszły na inne cele , ale mimo wszystko stadion na siebie zarabia , no chyba ze sa znowu jakiues ukryte dane o ktorych niekt nie wie
Odpowiedz cytując