Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2271
Stary 30.05.2019, 08:32
Jasne, 225/300 zł to spora podwyżka ale jednak dotychczasowe ceny, delikatnie mówiąc, były mocno niewygórowane.
Mimo wszystko te 40 zł za mecz dla najlepszych sektorów to nie jest duża cena. To tylko trochę więcej niż bilet do kina a już sporo mniej niż do teatru.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując