|
Jasne, 225/300 zł to spora podwyżka ale jednak dotychczasowe ceny, delikatnie mówiąc, były mocno niewygórowane.
Mimo wszystko te 40 zł za mecz dla najlepszych sektorów to nie jest duża cena. To tylko trochę więcej niż bilet do kina a już sporo mniej niż do teatru.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|