Wyświetl pojedynczy post
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20722
Stary 29.05.2019, 20:20
To nie jest żadne umorzenie tylko w uproszczeniu rozliczenie na zasadzie barteru. Miasto zamiast pieniędzy otrzymuje miejsce reklamowe. Które kluby konkretnie się odzywają? Ciekaw jestem czy odzywały się kiedy w 2018 Lechia otrzymała od Gdańska 9mln zł za promocję miasta albo GKS Katowice 25 mln zł z budżetu miasta. Wisła nie prosi o umorzenie długu tylko o umożliwienie jego spłacenia w taki sposób aby mogła w miarę normalnie funkcjonować. Władze miasta robią na każdym kroku problem a forma promocji miasta jest jednym z bardzo wielu pomysłów władz Wisły a nie jedynym. Mam nadzieje ze urzędnicy przestaną przeszkadzać naszemu klubowi bo w pomoc juz dawno przestałem wierzyć.
Odpowiedz cytując