Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20712
Stary 28.05.2019, 20:52
Jeśli mamy zarabiać my i miasto, to muszą próbować się dogadać z miastem. Ja się tylko dziwię, że nie mają wsparcia towarzystwa medialnego, a znajomości w mediach ogólnopolskich mają ogromne. A wiadomo, że Jacuś się tylko mediów boi. Dziennikarze krakowscy siedzą cicho, boją się dworu Jacka i na nich nie można liczyć.
Odpowiedz cytując