Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20706
Stary 28.05.2019, 15:32
@MaLk No wlasnie, w ktoryms z pierwszych wywiadow. To jest recepta kogos z biznesu wchodzącego do takiego sportowo/administracyjno/politycznego pikielka. Naiwna, bo nie zna się sytuacji.

On oficjalnie nie może, mowic, ze miasto to miasto tamto bo jak tu potem się spotkać i rozmawiać.
Z tym 25 lat rozumiem jako wyjście do negocjacji z wysokiego C. Mowienie, ze stadion jest jaki jest to jest wlasciwie jedyna bron. To, ze trzeba dolozyc aby stadion miał sens ekonomiczny to po prostu truizm.

Co do Telefoniki, owszem o cesji wiadomo od 3j lat ale ich tu 2,5 roku temu nie było. Dodatkow dzisiejszy wywiad odlsania troche więcej tego co boli. TF ma w rozliczeniu skyboxy na 10 lat po 250k. A obecnie sa warte 750.

Nawiasem, wojek Cupial i spolka na koniec niezle nas wyruchali Meresinskim, Cesja, Skyboxami i w sumie tez Myslenicami.
Odpowiedz cytując