St Yabol napisał(a):

Ja się osobiście zdziwię jeśli do końca okienka nie pożegnamy Kolara i może troche mniej będe zdziwiony jeśli chodzi o Lisa.
Kolar jeszcze stosunkowo młody, pokazał co nieco na wiosne i pare cebulionów za niego możemy zobaczyć, na Lisa też się ktoś ślepy za duże pieniądze może znajdzie.
|
Gdyby tylko była możliwość zarobienia na nim od 750 tysiecy euro w górę byłoby super. Przy naszej krótkiej kołderce kazdy zarobek jest ważny.
btw
Bałaniuk do odbudowania? Odbudowac można kogoś kto cokolwiek kiedykolwiek pokazał ale stracił formę. W jego wypadku to nie odbudowa a budowa od fundamentów. Pytanie czy gość ma potencjał a my kasę na jego kontrakt.