Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85077
Stary 28.05.2019, 13:14
Z napastnikami to nie widzę konieczności. Są Kolar, Drzazga i młodzi Balicki i Buksa, zakładając że Paweł zakończy karierę. Nie jestem pewien czy jest potrzeba kolejnego. Jasne, że każda opcja jest warta uwagi, ale nie jest to żaden priorytet.
Odpowiedz cytując