no ale kto będzie grał w rezerwach ?
skoro nagle powstała dodatkowa druzyna, to znaczy ze potrzeba dodatkowych ludzi do niej. Jeśli ich nie ma, to bedziemy brali z druzyn juz powstalych zmniejszajac im kadry
quadu - a to dziwe, bo rozgladamy sie za Gk.