Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85074
Stary 28.05.2019, 13:00
no ale kto będzie grał w rezerwach ?

skoro nagle powstała dodatkowa druzyna, to znaczy ze potrzeba dodatkowych ludzi do niej. Jeśli ich nie ma, to bedziemy brali z druzyn juz powstalych zmniejszajac im kadry
quadu - a to dziwe, bo rozgladamy sie za Gk.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując