Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85072
Stary 28.05.2019, 12:54
szprotson napisał(a):Wyświetl post
chłopa to aż tyle nie jest
nie zapominajmy ze mamy druzynę rezerw, a Hoyo grał w jedynce bo musiał

Jeszcze długa droga przed Nami, niemniej jednak, i tak wygląda to nieźle.
No co Ty, taki Śliwa po tym, jak prawie rozerwał siatkę w meczu w Gdyni złapał pewność siebie

Generalnie - biorąc pod uwagę całokształt naszej sytuacji to stan kadrowy jest naprawdę zadowalający.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując