Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20705
Stary 28.05.2019, 12:35
Cieżko nie mieć pretensji do TF skoro pogonili klub do cyklisty...

A odnośnie do stadionu to sorry w tym jest sporo prawdy - wybudowano bubel za 500mln, który de facto nie jest odebrany w 100%.

Co do tych 25 lat no to faktycznie trochę przegięli.
Odpowiedz cytując