Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
Od: 11.2018
Offline
#
20705
28.05.2019, 12:35
Cieżko nie mieć pretensji do TF skoro pogonili klub do cyklisty...
A odnośnie do stadionu to sorry w tym jest sporo prawdy - wybudowano bubel za 500mln, który de facto nie jest odebrany w 100%.
Co do tych 25 lat no to faktycznie trochę przegięli.
Pablito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablito
Znajdź inne posty napisane przez Pablito