Knopers napisał(a):

|
Największy minus: Plewka. Nie mam nic do chłopaka, ale naprawdę słabo jak nie najsłabiej. Niestety nie broni się zupełnie niczym. W każdym z meczów, w którym zagrał poniżej oczekiwań... To nie znaczy, że za sezon, dwa nie będzie z niego pan piłkarz. Osobiście widzę w nim spory talent, ale niestety sezon pokazał, że zalicza wiele prostych strat i niestety ważących na wyniku.... Psycha. No nic zobaczymy. Ogranie jest mu potrzebne. Więc Plewko, ogarnij się, bo możesz być dobry, masz przyspieszenie, kiwkę, popracuj nad podaniami i nie będzie tak źle.
|
Nie można nazwać Plewki największym minusem, bo jeszcze przed startem sezonu nikt od niego nie oczekiwał, że odegra jakąkolwiek rolę. Przynajmniej nie kibice.
Jesień to jego debiut z łąwki w 2 kolejce, później występy w 8,17,18,19,20 - głównie też dlatego że nam się zaczęła kadra rozkładać.
6 występów, 4 z ławki + 1 w PP szału nie było, ale wstydu też nie.
Wiosną nie miał kto u nas grać i Patryk był "skazany" na 1 skład.
Mecz z Górnikiem - jego błąd - ostra krytyka
W międzyczasie dobry występ ze Śląskiem (a nawet bardzo dobry)
Mecz z Lechią - jego błąd - ostra krytyka.
Mecz z Pogonią - totalna dominacja Pogoni i wejście Vukana które odmieniło drużynę.
Chłopak o ile jeszcze na jesień rozsądnie wprowadzany do drużyny, to wiosną nie był jeszcze gotów na grę w 1 składzie. Sytuacja do tego zmusiła, ale w efekcie zamiast nabrania pewności, to po dużej krytyce tylko dobiła młodego.
Juniorskie błędy które wypominają mu kibice tymczasem popełniali... wszyscy piłkarze. W tym również Vukan, Basha czy Wasyl.
Dalej podtrzymuję swoje, że albo mu Stolarczyk zmieni pozycję (bok prawej obrony, pomocy), albo niech nabiera ogrania w 1 lidze.