|
To było pewne, że Boguski dostanie propozycję nowego kontraktu. Jeśli ktoś ma grać w Wiśle za paczkę frytek to właśnie on. I szacunek za to. Choć jeśli będzie miał formę z wiosny, a nie z jesieni to na pewno będzie jego ostatni sezon. I być może również kariery piłkarskiej.
Natomiast pilniejsze kwestie do rozwiązania to kontrakt Bashy, Kuby, ale także Burligi czy Drzazgi. Kibice na to czekają.
|