Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20698
Stary 26.05.2019, 09:11
solny napisał(a):Wyświetl post
Jak się kiedyś Wisła wygrzebie z długów to dobrze by było pomyśleć o budowie nowego stadionu. Na tym bublu nigdy nie uświadczymy klubowego muzeum czy sklepu z prawdziwego zdarzenia. Dodatkowo to zadaszenie co rozmontowali w 2014r bodajże. Chyba już nigdy nie zamontują nowego. Szkieletor v 2.0


(10 znaków)
Odpowiedz cytując