|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice
Offline
|
|
solny napisał(a): 
|
Jak się kiedyś Wisła wygrzebie z długów to dobrze by było pomyśleć o budowie nowego stadionu. Na tym bublu nigdy nie uświadczymy klubowego muzeum czy sklepu z prawdziwego zdarzenia. Dodatkowo to zadaszenie co rozmontowali w 2014r bodajże. Chyba już nigdy nie zamontują nowego. Szkieletor v 2.0
|
(10 znaków)
|
|