|
Budowa jest odebrana tylko miasto nie ma kupionych praw autorskich i kazda zmianę musi konsultować z biurem architektonicznym a nawet biuro moze chcieć za każdą zmiane kasę. Kiedyś była mowa że miasto chce odkupić prawa ale kwota była wysoka chyba 8 mln .
|