Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14103
Stary 25.05.2019, 10:54
Stilic gdyby sie zgodzil na niski kontrakt i krotki np 1+1 , i GDYBY Stolar go odbudowal bylby duzym wzmocnieniem , bo od jego odejscia nie mielismy typowego ofensywnego pomocnika , nie zagladam mu w metryke bo ta liga pokazuje ze wiek nie jest wazny , szczegolnie ze mlodziez jest na sile wciskana do pierwszych skladow , a sa po prostu slabeuszam, przyklad Plewki czy Lisa lub Wojtkowskiego jest tutaj idealnyi , poza kilkoma wyjatkami , zakladajac ze wszyscy zdrowi , i Basha zostaje to srodek pola bylby niezly : Vukan ,Basha , Stilic ( oczywiscie w formie) , Mak i Kuba , .....jeszcze miec farta do napadziora.z hiszpani jak Carlitos i ofensywa wyglada bqjecznie , oczywiscie to wszystko GDYBY , nie twierdse ze Stilica by cos bylo jeszcze , ale moze jakas sportowa zlosc, udowodnienie wszystkim swoich umiejetnosci itp.....przy krotkim i niskim kontrakcie nie bylby zly , nawet jako rezerwowy i zmiennik
Odpowiedz cytując