@MB1906:
Zaliczenie Halilovicia do "wypałów" ze względu na jego grę w innym klubie, do którego odszedł za darmo, chyba jednak jest "grubsze"

Gonzalez Cuesta i Palcić, może i mieli jakąś jakość, ale i problemy z kontuzjami i podziękowano im stosunkowo szybko, a prawdopodobnie do grupy tych "tanich" nie należeli ... to gdzie ich niby liczyć?
Co do cen ... g...o wiemy ile trzeba było zapłacić każdemu z wymienionych obcokrajowców i naszych ligowców, wiec generalnie jest to takie opowiadanie sobie bajek.
Co do wychylenia wajchy ... również g..o wiemy o tym czy w ogóle próbujemy ściągnąć jeszcze jakichś obcokrajowców. Jak ktoś słusznie zauważył, może to nie być w naszej obecnej sytuacji takie hop-siup ... np. takiego Brleka czy Arsenicia, to w obecnych warunkach bardzo ciężko byłoby przekonać do przejścia do nas.