Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85040
Stary 24.05.2019, 22:39
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Pomijając już kwestię tego, co uważasz za "wypalił" np. w przypadku Halilovicia, to do tego mamy też:
González, Špičić, Echavarría, Valencia, Ze Manuel, Vidémont, Pérez, Bałaniuk, Cuesta, Palčič, Mitrović, Kumah

A teraz lista nowych Polaków, nie juniorów i z polskiej ekstraklasy (bo rozumiem, że o sensie takich transferów jest ta dyskusja, skoro wybuchła przy okazji Janickiego, Maka i Niepsuja), którzy w tym samym okresie nas zasilili:
Mójta, Kort, Klemenz, Peszko.

I co z tego wynika? Wg tych Twoich "kryteriów" "wypaliło" 75% Polaków i 52% obcokrajowców
To gdzie ten Halilovic teraz jest i o co gra(gra nie siedzi). Zaliczanie Gonzaleza, Cuesty, Palcica i Kumaha, ktory jest tu 3 mce do niewypalow... no stary, grubo.

Mojta)

Ale w sumie w calej sprawie chodzi o cos troche innego. Do tej pory raz wajcha na zagranice, raz na Polskę. A ja bym chcial na jakosc, poprostu.

Natomiast, ze na ogol tanszego i lepiej wyszkolonego pilkarza znadziesz za granica jest faktem. Przekonal sie nawet lysy od, starozakonnych.
Odpowiedz cytując