Adasss napisał(a):

Pomijając już kwestię tego, co uważasz za "wypalił" np. w przypadku Halilovicia, to do tego mamy też:
González, Špičić, Echavarría, Valencia, Ze Manuel, Vidémont, Pérez, Bałaniuk, Cuesta, Palčič, Mitrović, Kumah
A teraz lista nowych Polaków, nie juniorów i z polskiej ekstraklasy (bo rozumiem, że o sensie takich transferów jest ta dyskusja, skoro wybuchła przy okazji Janickiego, Maka i Niepsuja), którzy w tym samym okresie nas zasilili:
Mójta, Kort, Klemenz, Peszko.
I co z tego wynika? Wg tych Twoich "kryteriów" "wypaliło" 75% Polaków i 52% obcokrajowców
|
To gdzie ten Halilovic teraz jest i o co gra(gra nie siedzi). Zaliczanie Gonzaleza, Cuesty, Palcica i Kumaha, ktory jest tu 3 mce do niewypalow... no stary, grubo.
Mojta

)
Ale w sumie w calej sprawie chodzi o cos troche innego. Do tej pory raz wajcha na zagranice, raz na Polskę. A ja bym chcial na jakosc, poprostu.
Natomiast, ze na ogol tanszego i lepiej wyszkolonego pilkarza znadziesz za granica jest faktem. Przekonal sie nawet lysy od, starozakonnych.