Wyświetl pojedynczy post
Azmo
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85039
Stary 24.05.2019, 21:46
Cytat:
Co do niewypałów transferowych: te równie dobrze mogą się trafić w Polsce. Co jeśli Wisła ściągałaby tylko takich Klemenzów?
Co by było gdyby do Wisły trafiali piłkarze w dobrym wieku? Mający za sobą dobre występy w pierwszej lidze? Z twardym lądowaniem w ekstraklasie (Jagielonia), lecz potrafiący pokazać swoje umiejętności w innym? Do tego dobrze znani trenerowi Stolarczykowi (z reprezentacji młodzieżowej)?

Ja (i chyba nie tylko ja) byłbym jak najbardziej ZA!
Odpowiedz cytując