Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85033
Stary 24.05.2019, 20:30
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Wypalili tylko w ostatnich latach: Brlek, Imaz, Carlitos, Arsenic, Halilovic, Kolar, Basha, Savicevic, Kostal, Pol Llonch, Velez.

Ilu Polakow?
Pomijając już kwestię tego, co uważasz za "wypalił" np. w przypadku Halilovicia, to do tego mamy też:
González, Špičić, Echavarría, Valencia, Ze Manuel, Vidémont, Pérez, Bałaniuk, Cuesta, Palčič, Mitrović, Kumah

A teraz lista nowych Polaków, nie juniorów i z polskiej ekstraklasy (bo rozumiem, że o sensie takich transferów jest ta dyskusja, skoro wybuchła przy okazji Janickiego, Maka i Niepsuja), którzy w tym samym okresie nas zasilili:
Mójta, Kort, Klemenz, Peszko.

I co z tego wynika? Wg tych Twoich "kryteriów" "wypaliło" 75% Polaków i 52% obcokrajowców
Współwłaściciel, współsponsor
Odpowiedz cytując