Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85031
Stary 24.05.2019, 20:21
forthy napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim nie ma takiego budżetu (tzn zaciągania na kredyt jak za poprzedniego zarządu)

Ale to się tak nie liczy Jak ktoś chce zrobić porządną analizę to również cały szrot zagraniczny trzeba przywołać. I takie same wyliczenia z Polakami.

Oczywiście uwzględnienie kosztów byłoby tu podobnie kluczowe.
Skąd to przekonanie, że Polacy są tańsi? Wszak już potyczki naszych drużyn w europejskich pucharach oraz powodzenie piłkarzy z hiszpańskiej 3. ligi powinny być wystarczającymi dowodami na przepłacanie w Ekstraklasie.

Poza tym, może ktoś mi wytłumaczy. Jak będąc świadomym obecnej sytuacji finansowej można chwalić klub za podpisanie kontraktu z drogim w utrzymaniu zawodnikiem, który zagrał już w Ekstraklasie 8 pełnych sezonów i jeszcze nikt go stąd nie wykupił? Zrozumiałym, gdyby sięgał po niego beniaminek. Natomiast Wisła miała szukać oszczędności i myśleć o zarabianiu. Janicki nie odpowiada żadnemu z tych założeń.
Odpowiedz cytując