szym_ek napisał(a):

|
Nie szokuje mnie taki kontrakt ale wydaje mi się, że Wasyl przedłużył aby grać co powoduje, że ktoś z trójki Sadlok/Klemenz/Janicki będzie siedział na ławce. Nie mówiąc już o Szocie i Hoyo.
|
Wasyl to ma 39 lat. Więc należy zakładać, że będzie bardziej dbał o atmosferę niż grał.