|
Oczywiście, ze sie liczy. Z tego co wiem wszyscy wymienieni zarabiali mniej niz wyrob made in PL o zblizonych mozliwosciach.
Nie mówię o braniu 30 jak kiedys ale faktem jest, ze sporo fajnych graczy za ludzkie pieniądze sie przewinelo. Czyli mozna.
Na ichbpolskie odpowiedniki nas nie stac i dlugo nie bedzie, chyba, ze sobie wychowamy ale to melodia przyszlosci.
Ostatnio edytowane przez MB1906 : 24.05.2019 o godz. 19:42.
|