MB1906 napisał(a):

Wypalili tylko w ostatnich latach: Brlek, Imaz, Carlitos, Arsenic, Halilovic, Kolar, Basha, Savicevic, Kostal, Pol Llonch, Velez.
Ilu Polakow?
|
Przede wszystkim nie ma takiego budżetu (tzn zaciągania na kredyt jak za poprzedniego zarządu)
Ale to się tak nie liczy

Jak ktoś chce zrobić porządną analizę to również cały szrot zagraniczny trzeba przywołać. I takie same wyliczenia z Polakami.
Oczywiście uwzględnienie kosztów byłoby tu podobnie kluczowe.