Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85028
Stary 24.05.2019, 19:28
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Wypalili tylko w ostatnich latach: Brlek, Imaz, Carlitos, Arsenic, Halilovic, Kolar, Basha, Savicevic, Kostal, Pol Llonch, Velez.

Ilu Polakow?
Przede wszystkim nie ma takiego budżetu (tzn zaciągania na kredyt jak za poprzedniego zarządu)

Ale to się tak nie liczy Jak ktoś chce zrobić porządną analizę to również cały szrot zagraniczny trzeba przywołać. I takie same wyliczenia z Polakami.

Oczywiście uwzględnienie kosztów byłoby tu podobnie kluczowe.
Odpowiedz cytując