Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85027
Stary 24.05.2019, 18:48
master17 napisał(a):Wyświetl post
Kto tutaj przyjdzie grać z poza polski ? Nawet gdy mieliśmy ludzi od szukania, to ilu darmowych graczy wypaliło przez ostatnie x lat ? Pomijam, że była wtedy większa kasa na kontrakty. Teraz trzeba pokazać, że są pieniądze. Myślicie, że zagraniczni gracze chowani są w dżungli i nie mają dostępu do internetu i ślepo wpakują się do klubu gdzie jest jedna wielka niewiadoma ? Przecież ja ręki nie dam obecnie, że najbliższy sezon dociągniemy.
Wypalili tylko w ostatnich latach: Brlek, Imaz, Carlitos, Arsenic, Halilovic, Kolar, Basha, Savicevic, Kostal, Pol Llonch, Velez.

Ilu Polakow?
Odpowiedz cytując