Wyświetl pojedynczy post
quenta
Junior Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20690
Stary 24.05.2019, 18:30
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
4. Legia nadmuchana do granic mozliwosci. 140 mln straty, za drodzy pilkarze, mioduski mysli jak wydymac Wisle na transferze carlitosa zamiast druzyna sie zajmowac
140mln kosztów, domniemana strata to 40mln. Gdyby było tak jak piszesz, to już od dawna kibice L musieliby organizować sprzedaż cegiełek żeby klub przetrwał.
Trudno żeby Mioduski o tym nie myślał, skoro Wisła ma 30% od podstawy następnego transferu + bonusy.

Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
5. Rada miasta i opcja nia rzadzaca nie jest Wisle przychylna ze wzgledu na zaszlosci historyczne (czyt. Ubecy, komuchy i prl)
Dlaczego w temacie zaszłości historycznych pomyślałeś akurat o komuchach i UBkach?

Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
8. Kuba nie mógł uwierzyć jak podpis na koszulce może być wart 200 zł. Złoty człowiek, klasa sama w sobie
Chodzi o to, że nie podobało mu się wyciąganie kasy od ludzi za zwyczajny podpis. Ponoć kazał zwrócić te 200zł marży na podpisie.

Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
9. Do poniedzialku bedzie wiadomo co z Basha. Wszystko wskazuje na to, ze zostaje bo lubi krk, jego synek gra w Wisle, mimo tego ze duzo ofert.
Nie było takiej optymistycznej zapowiedzi, że "wszystko wskazuje na to, ze zostaje"

Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
13. Miasto nie chce dokonczyc pelnej infrastruktury stadionu, bo wkrotce ktos moglby zaczac zadawac niewygodne pytania.
Miasto nie ma praw do robienia zmian, bo ten nie jest w zdecydowanej części odebrany. Jakby odbiór był klepnięty to wtedy, tak jak piszesz, zaczęłyby się niewygodne pytania i kontrole.

Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
16. Obidziński wspomniał, że podpisał dziś dokumenty z jakimś ważnym zawodnikiem, ale nie może powiedzieć o kogo chodzi.
Jednak Janicki
Odpowiedz cytując