Danielek1906 napisał(a):

|
4. Legia nadmuchana do granic mozliwosci. 140 mln straty, za drodzy pilkarze, mioduski mysli jak wydymac Wisle na transferze carlitosa zamiast druzyna sie zajmowac
|
140mln kosztów, domniemana strata to 40mln. Gdyby było tak jak piszesz, to już od dawna kibice L musieliby organizować sprzedaż cegiełek żeby klub przetrwał.
Trudno żeby Mioduski o tym nie myślał, skoro Wisła ma 30% od podstawy następnego transferu + bonusy.
Danielek1906 napisał(a):

|
5. Rada miasta i opcja nia rzadzaca nie jest Wisle przychylna ze wzgledu na zaszlosci historyczne (czyt. Ubecy, komuchy i prl)
|
Dlaczego w temacie zaszłości historycznych pomyślałeś akurat o komuchach i UBkach?
Danielek1906 napisał(a):

|
8. Kuba nie mógł uwierzyć jak podpis na koszulce może być wart 200 zł. Złoty człowiek, klasa sama w sobie
|
Chodzi o to, że nie podobało mu się wyciąganie kasy od ludzi za zwyczajny podpis. Ponoć kazał zwrócić te 200zł marży na podpisie.
Danielek1906 napisał(a):

|
9. Do poniedzialku bedzie wiadomo co z Basha. Wszystko wskazuje na to, ze zostaje bo lubi krk, jego synek gra w Wisle, mimo tego ze duzo ofert.
|
Nie było takiej optymistycznej zapowiedzi, że "wszystko wskazuje na to, ze zostaje"
Danielek1906 napisał(a):

|
13. Miasto nie chce dokonczyc pelnej infrastruktury stadionu, bo wkrotce ktos moglby zaczac zadawac niewygodne pytania.
|
Miasto nie ma praw do robienia zmian, bo ten nie jest w zdecydowanej części odebrany. Jakby odbiór był klepnięty to wtedy, tak jak piszesz, zaczęłyby się niewygodne pytania i kontrole.
Danielek1906 napisał(a):

|
16. Obidziński wspomniał, że podpisał dziś dokumenty z jakimś ważnym zawodnikiem, ale nie może powiedzieć o kogo chodzi.
|
Jednak Janicki
