WHITE*STAR napisał(a):

|
PS Savicevic to akurat najlepszy transfer Wisły - poza Kubą rzecz jasna - od 2 lat. I dowód na to, że jednak warto wychylić się poza rodzimą ligę w poszukiwaniu klasowych piłkarzy.
|
Jak patrzę na tę kadrę prowadzoną przez Magierę na MŚ U-20 to jestem wręcz przekonany, że nie tylko warto, ale wręcz trzeba.