|
Kto tutaj przyjdzie grać z poza polski ? Nawet gdy mieliśmy ludzi od szukania, to ilu darmowych graczy wypaliło przez ostatnie x lat ? Pomijam, że była wtedy większa kasa na kontrakty. Teraz trzeba pokazać, że są pieniądze. Myślicie, że zagraniczni gracze chowani są w dżungli i nie mają dostępu do internetu i ślepo wpakują się do klubu gdzie jest jedna wielka niewiadoma ? Przecież ja ręki nie dam obecnie, że najbliższy sezon dociągniemy.
|